Підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями)» у 2020/2021 н.р.

6 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями)» у 2020/2021 н.р. Організаторами виступили викладачі кафедри спеціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Урочисто конференцію відкрили Будак В. Д., ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор, голова галузевої конкурсної комісії; Шеремет М. К., доктор педагогічних наук, професор, декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, заступник голови конкурсної галузевої комісії; Олексюк О.М., кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

У ході проведення конференції студентами із 10 вищих навчальних закладів було захищено свої наукові роботи, члени галузевої конкурсної комісії ставили питання, аналізували відповіді студентів. Під час заходу було визначено переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями)» у 2020/2021 н.р. Студентська рада факультету педагогіки та психології шляхом голосування визначила переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій».

Дякуємо всі учасникам за інтерактивну та цікаву взаємодію! Щиро вітаємо всіх переможців із заслуженою перемогою!