ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ІСТОРІЇ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО СТУДЕНТАМИ ПЕРШОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТ 014.13 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

16 вересня в головному корпусі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського для студентів першого курсу спеціальності 014 Середня освіта 014.13 Музичне мистецтво була проведена екскурсія у Музеї історії університету,  яка була присвячена історії становлення та розвитку університету.

Екскурсію проводив завідувач музею О. П. Хаєцький. Враховуючи спеціальність навчання студентів, Олександр Петрович багато уваги приділив історії саме Музичного факультету та його внеску в розвиток університету. Студенти з великою зацікавленістю оглянули старовинні експонати музею та світлини з виступами вихованців цієї спеціальності.

Особливе враження на студентів справив той факт, що саме на музичному факультеті навчалися брат Софії Ротару, Євген Ротарь і тому Софія Ротару неодноразово відвідувала університет імені В.О. Сухомлинського, а також відомий композитор Ігор Якович Крутий.

Відвідування музею справило на студентів велике враження та викликало багато позитивних відгуків.

Захід був організований куратором першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) доцентом кафедри музичного мистецтва С. В. Бєдаковою.