10 червня 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасна логопедія: інноваційні технології», присвячена 10-ти річчю спеціальності 016 «Спеціальна освіта». Учасників конференції привітали Кузнєцова Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор із навчально-педагогічної роботи МНУ імені В.О. Сухолинського, Шеремет Марія Купріянівна, доктор педагогічних наук, професор, почесний академік НАПН України, декан факультету корекційної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Миронова Світлана Петрівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор із наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Пахомова Наталія Георгіївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної та корекційної педагогіки Полтавського національного університету імені В. Г. Короленка, Олексюк Олеся Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Савінова Наталія Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та інші вельмишановні гості.

У Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасна логопедія: інноваційні технології» прийняло участь 190 учасників з 10 міст України, серед яких Київ, Миколаїв, Харьків, Одеса, Херсон, Полтава, Кам’янець-Подільський і Республіки Польща (Краків, Варшава), Німеччини тощо. Особливо приємно було спілкуватися із випускниками спеціальності 016 Спеціальна освіта, які працюють закордоном. Так, Куза Юлія, яка працює у Німеччині,  подякувала викладачам кафедри й розказала про особливості своєї роботи. Сорочан Юлія Борисівна (викладач кафедри спеціальної освіти з 2011 року по 2019 рік), яка нині є логопедом у центрі реабілітації «Логос» у Кракові, Республіка Польща, представила особливості роботи фахівця у галузі спеціальної освіти у країнах Європи.

Викладачі кафедри спеціальної освіти представили учасникам конференції лінійку майстер-класів: Технології логопедичної роботи (Спікери: д.п.н., проф.. Савінова Н.В., к.п.н. Берегова М.І.), Вступ до АВА-терапії (Спікер: к.псих.н. Карсканова С.В.), Позитивне мислення та основи самоефективності майбутнього спеціального педагога (Спікер: к.пед.н. Середа І.В.), Практична дидактика (Спікер: к.пед.н. Білюк О.Г.), Кроки до педагогічної майстерності вчителя-логопеда (Спікер: к.пед.н. Стельмах Н.В.), Основи роботи з батьками дітей-логопатів (Спікер: к.пед.н. Кисличенко В.А.).

Під час проведення конференції стейкхолдери спеціальності, серед яких Малишева Н.І. (директор закладу дошкільної освіти № 140), Бєсова В.В. (заступник директора з комплексної соцiальної реабiлiтацiї Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»), Корнієнко І. В. (директор ІРЦ № 3), Пріщак Л.О. (директор ІРЦ № 2), директори ІРЦ Миколаївської області, Корнієнко Л. Ю. (вчитель-логопед), Куза І.М. (вчитель-логопед), Носенко О.І. (голова громадської організації «Обласна організація волонтерів») та інші, висловили свою думку щодо високого рівня практичної підготовки студентів спеціальності Спеціальна освіта (логопедія), яку вони підвищують під час участі у наукових заходах спеціальності.