КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

20 вересня 2021 року відбулась Конференція студентів факультету.

Проведення Конференції, яка являє собою вищий орган студентського самоврядування структурного підрозділу, мало на меті обрання делегатів на Конференцію студентів університету, що відбудеться незабаром, та розгляд інших нагальних питань функціонування студентського самоврядування, організації освітнього процесу в умовах карантину, проведення заходів тощо. Делегати, обрані на загальних зборах 1-6 курсів, працювали ефективно і оперативно розглянули усі питання. Були обрані студенти, які представлятимуть факультет на загальноуніверситетській конференції.

Дякуємо студентам, особливо в.о. голови Студентської ради Дарії Тригуб та студентському активу за гарну організацію та усім, хто був присутній, за ефективну роботу! Так тримати! А нашим делегатам бажаємо гідно представити факультет на загальних зборах студентської громади МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Захід відбувався з дотриманням карантинних норм.