МУЗИЧНИЙ ЗАХІД СТУДЕНТІВ 457 ГРУПИ ОП СЕРЕДНЯ ОСВІТА(МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО) ПІДЧАС ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Музичний захід

«Обираємо мистецтво!»

12 жовтня 2021 року студенти 457 групи Освітньої програми: Середня освіта (Музичне мистецтво), під керівництвом доцента кафедри музичного мистецтва Аристової Л.С., провели музичний захід «Обираємо мистецтво» з учнями 6-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Три команди учнів 6-В класу змагались між собою, відгадували загадки, виконували завдання. Студенти підготували захопливу програму, у яку увійшли завдання «Реверс» (розгадування музичних прикладів), «Смайлики» (розшифровка назв український народних пісень), «Пазл», «Діатонічні дзвоники» (музикування на дзвіночках), «Музичний крокодил» (пластична імпровізація).

Особлива подяка вчителю музичного мистецтва ЗОШ №34 Ковальчук Олені Сергіївні та адміністрації закладу за створення сприятливих умов для проходження педагогічної практики та атмосфери творчості і успіху.