УВАГА!!! ВИБОРИ ДО ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ (ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ВАЛЕНТИНИ ВОРОБЙОВОЇ))

Воробйова Валентина

Усім привіт! Мене звати Воробйова Валентина, я студентка ІІІ курсу, 307 групи, факультету педагогіки та психології!

Зі вступом до університету моє життя кардинально змінилося, у кращу сторону! Активне студентське життя нашого університету дозволяє відірватися від навчання та поринути у світ задоволення, забав, та веселощів. Цей світ був достатньо порушений майже 2,5 роки назад, з приходом у наше життя дистанційного навчання. З приходом карантину у студентів стало менше взаємодії, як із викладачами, так і з своїми “колегами”.

Як результат, і особисто мені, і усім студентам нашого університету хотілося, щоб життя наших студентів стало більш різноманітним, навіть за умов карантину. Щоб наші студенти не сумували!

Також, я займаю посаду члена профспілки студентів нашого факультету. І приймаю активну участь в організації студенського життя, до прикладу, брала участь в організації факультетського квесту на тему “Друзі” для першокурсників.

Надалі планую продовжувати організовувати для студентів факультету різноманітні ігри, квести та конференції. Разом веселіше!