УВАГА !!! ВИБОРИ ДО ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ (ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА АНАСТАСІЇ ТАРАНОВОЇ)

Усім привіт! Мене звати Анастасія! Я студентка 414 групи та тьютор першого курсу факультету педагогіки та психології!

Вступаючи до Університету я розуміла, що важливою ланкою мого життя протягом наступних 4 років буде активна участь у студенскому житті університету. Заходи, які щорічно проводились Студентською радою університету, надихали мене на подальший розвиток у цій сфері.

За останні 2 роки студенчеського життя, карантин зменшив можливості для студентів, саме тому мені хотілось, аби життя першокурсників та студентів старших курсів нашого университету стало різноманітним і сповненим барвами!

Тому цього року я стала тьютором факультету. В мої обов’язки входить:

Познайомити перший курс з студентським життям,

• допомогти у соціалізації та адаптації першокурсникам
  • підтримувати студентів, що мають вади здоров’я
  • допомагати іноземним студентам.

Цього семестру я допомогла організувати творчий батл який відбувся 15.09.2021 року. Зібрала команду першокурсників, що посіла третє місце серед факультетів.

Також допомогла організувати 22.09.2021 року факультетський квест: “Друзі” та зібрати команди.

Надалі планую продовжувати організовувати для факультету різні ігри, квести та конференції.