Краєзнавчий квест для першокурсників!

8 жовтня першокурсники факультету педагогіки та психології взяли участь у традиційному краєзнавчому квесті «Іменувати місто -МИКОЛАЇВ».

Цей захід вже другий рік поспіль знайомить першокурсників факультету з історією Миколаєва, загадками його вулиць, архітектурними перлинами та творами монументальної скульптури.  Як і у всякому квесті маршрут можна подолати лише разгадуючи загадки, шаради, відповідаючи на питання.

Так, наші краєзнавці пройшли шлях від Музею суднобудування та флоту, повз шахову  ротонду, пам’ятник першому громадянину міста – Фалеєву, до Каштанового скверу, аркасівських левів та пам’ятнику святителю Миколаю, повз костел святого Йосипа, художню школу і, нарешті  кінцевою локацією стала Альма матер – наш рідний університет.

Долаючи нелегкий, але веселий шлях першокурсники познайомилися не тільки з містом та його осінньою  чарівністю, але й познайомилися та здружилися між собою.

Квест організували деканат та студрада факультету.