Участь студентів факультету педагогіки та психології у святкуванні Дня Спорту!

9 вересня в Україні відмічався Всесвітній день фізичної культури та спорту.

Ще з античної Греції ідеалом досконалої людини було поєднання фізичної кремезності, високої духовності та гострого інтелекту. І в українського народу існує прислів’я  «У міцному тілі –міцний дух». До всесвітнього свята долучилися і наші студенти.

На запрошення Центру підготовки Військово-морськового флоту Збройних сил України представники факультету педагогіки та психології взяли участь у святково-спортивному заході «День Спорту». На території військової частини спочатку вишикувалися усі учасники свята –військовослужбовці, спортсмени  студенти та гості,  після  рочистої частини та привітань відбулися традиційні спортивні  та козацькі  змагання.  Весело та корисно пройшов «День спорту».

Сподіваємося, що такі свята допоможуть нам відповідати «античному» ідеалу досконалої людини)))