Флешмоб «Руки миру»

Мир….істинне значення і цінність цього поняття стає зрозуміло лише тоді, коли його втрачаєш….втрата миру нівелює всі інші радості, бо вона означає втрату свободи, втрату дома, втрату самого життя, нарешті.

20 вересня в Україні відмічають Всесвітній День Миру. До цієї ї події долучилися і студенти факультету педагогіки та психології. За ініціативою студентської ради факультету студенти провели флешмоб  «Руки миру».

На великій перерві студенти І-ІІ курсів вишикувалися перед головним корпусом університету у відомий символ «Пацифік», знак роззброєння, антивійськового руху, який зрозуміють люди всього світу, з’єднали руки в знак того, що досягнення миру можливо лише спільними зусиллями та підняли вгору білі долоньки, символізуючи чистоту думок про мир для усіх.