11.06.2022-13.06.2022 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний online-семінар «Педагогічна деонтологія як проблема сучасної спеціальної педагогіки», організований та проведений викладачами кафедри спеціальної освіти спільно із Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова, Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

У ході проведення семінару було представлено результати наукових досліджень роботи фахівців спеціальної та інклюзивної освіти в умовах воєнного стану представниками з більше, ніж 10 міст України. Студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта представили свої доповіді різними мовами, зокрема українською та англійською. Дякуємо всім учасникам за цікаву та інтерактивну взаємодію.