Відкрита лекція “Види психотерапії. Методи психотерапії для дітей та підлітків”

8 травня 2018 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Карсканова Світлана Вікторівна провела відкриту лекцію з предмету «Психопатологія та психотерапія», за темою “Види психотерапії. Методи психотерапії для дітей та підлітків”. На занятті були присутні доктор педагогічних наук, професор Савінова Наталія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент Стельмах Ніна Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент Білюк Олена Генадіївна, викладач кафедри спеціальної освіти Берегова Марія Ігорівна, студенти-магістри та інші.

Лекція пройшла на високому науково-методичному рівні. Лекція чітко структурована, крім традиційних методів ,  використані методи проблемної ситуації та дослідницької роботи. Виховний потенціал був реалізований в підготовці студентів до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.