Соціальні працівники на всеукраїнському радіо в прямому ефірі

21 травня представники кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського – викладачі Наталія Клименюк, Микола Букач, Віра Ярошенко, студентка спеціальності волонтерка Александра Маковій та слухачка Освітнього центру “Університет третього віку” Наталя Солов’єнко. були запрошені на Радіо Миколаїв 92 FM для спілкування в прямому ефірі.

Ділилися досвідом співпраці старшого й молодого поколінь – як зробити життя людей поважного віку більш комфортним та змістовним. А центральною темою розмови стала недавня подія в місті Миколаєві – фестиваль для людей поважного віку «Рух продовжує молодість». Також відповідали на дзвінки радіослухачів, яких в основному цікавило – як записатися та навчатися в нашому освітньому центрі.