ПСИХОЛОГІЧНА НАУКА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

29 вересня 2018 р. Широких Катерина, Болібок Дар’я, Крапчіна Аліна, Требухіна Оля та Висоцький Артем (студенти-психологи 2 курсу денної форми навчання) долучилися до міського заходу «Науковий пікнік», запропонувавши відвідувачам цікаві психологічні вправи, ігри, діагностичні методики.

Психологічна локація працювала майже 4 години, ні на хвилину не залишаючись без зацікавлених учасників. Діти та дорослі з неабияким інтересом пізнавали себе, розкривали власні ресурси, обговорювали актуальні перспективи особистого розвитку і вдосконалення. Особливу увагу старшокласників та їх батьків привертав інформаційний стенд кафедри психології. З такими учасниками заходу було проведено детальну профінформаційну роботу.

Це вже другий «Науковий пікнік», у якому наші студенти приймали активну участь. Сподіваємося, що продовження буде!