Навчальна педагогічна практика з музичного мистецтва

Талановиті і натхненні, креативні і непосидючі студенти 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» на педагогічній практиці 9 і 11 жовтня виступали перед маленькими глядачами 1-2-х класів з авторською казкою-грою «Подорож до країни Гармонії».

Учні познайомилися з королем і королевою Мелодій, відвідали королівство короля Ритма, зустрілися з феєю Динамікою, познайомилися з музичними інструментами та їх володарями королевою і королем Музичних інструментів, розгадали загадки, виконали безліч завдань, і все лише заради того, щоб визволити з полону злої чарівниці Какофонії володарку країни Гармонії!

Усі маленькі школярі були у захваті! Чекають на наступну зустріч! Режисер і постановник казки Тютенко Анна, магістрантка 6 курсу, керівник                          доцент Аристова Л. С.

Щиро дякуємо адміністрації Миколаївської ЗОШ №34 і вчителю музичного мистецтва Ковальчук О.С. за створені умови, доброзичливу атмосферу і увагу до студентів!