КРОКУЄМО РАЗОМ ДО ПРОФЕСІЙНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ

27 вересня, 4 та 11 жовтня 2018 р. студенти-психологи (волонтери профорієнтаційного кабінету центру психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського) провели профорієнтаційні тренінгові заняття в Обласному центрі зайнятості зі старшокласниками м. Миколаєва:

– ЗОШ І-ІІІ ст. №24, №60, №61 – тренери: Корня Ю. (417 гр.), Карась Т. (517 гр.);

– ЗОШ І-ІІІ ст. №7, ЗОШ №15 – тренери: Корня Ю. (417 гр.), Дармостук В. (417 гр.);

– ЗОШ І-ІІІ ст. №51 – тренери: Макушева С. (417 гр.), Полєшко Н. (417 гр.)

Цікаві психологічні вправи та ігри профорієнтаційної спрямованості, рефлективність та позитивна налаштованість учасників перетворили заняття на інтерактивне дійство. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей з учнями, зацікавленими психологією на Дні відкритих дверей університету 27 жовтня 2018 р.