День Закоханих на факультеті “У пошуках кохання”

14 лютого на факультеті педагогіки та психології  шукали відповідь на вічне запитання «Що таке кохання». Студенти факультету  відправилися у подорож часом: від первісної доби до античності, через середньовіччя, відродження,  бароко і, нарешті  у сучасність, де надали трактовку темі кохання, яке набувало різного змісту у різні часи.

Студенти  спеціальностей психологія, спеціальна освіта, музичне мистецтво  перевтілювалися у античних богів, виконували традиційний танок «Сіртакі» та надавали роз’яснення семи видам кохання ,   виконували середньовічний фарс «Куртуазний кавалер», розповідали власну версію кохання  Ромео та Джульєтти, намагалися знайти наречену ловеласу Джакомо Казанові та знімали німе кіно про студентське кохання.

Свято завершилося запальною дискотекою.