Казимир Малевич та Україна. До 140 річного ювілею митця.

25 лютого  на кафедрі музичного мистецтва згадували про найзагадковішого митця образотворчого авангарду ХХ століття Казимира Малевича.  140-ї річниці  з дня народження художника  було присвячено  засідання клубу «10 Муза». Студенти кафедри музичного мистецтва та соціальної роботи  познайомилися із драматичним життєвим та творчим шляхом Малевича,    намагалися розкрити зміст таємничого «Чорного квадрату»,  зрозуміти сутність супрематизму через  осягнення творів, та долучилися до всеукраїнської прем’єри «Малевич. Український квадрат» – документального фільму, показ якого відбувся 23.02.2019 в Українському Домі в Києві.  Автори стрічки розкривають тісний зв’язок  долі та художнього світосприйняття Казимира Малевича із  народним мистецтвом та культурою   України. Засідання клубу «10 Муза » провела Ю.О.Хайрулліна, доцент кафедри музичного мистецтва.