ВІД «ХОЧУ» ДО «БУДУ»

28 лютого 2019 р. у Молодіжному центрі Миколаївського обласного центру зайнятості відбулося нове профорієнтаційне тренінгове заняття для старшокласників Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №37 та Миколаївської ЗОШ І- ІІІ ст. №4. Волонтерами-тренерами виступили студенти-психологи 4 курсу Наталія Полєшко та Дар’я Джоган. Під час заняття старшокласники активно обговорювали актуальні професії сучасності та критерії успішного вибору професії, з інтересом проходили профорієнтаційну психодіагностику та виконували цікаві інтерактивні вправи, які сприяли професійному самовизначенню учнів. Сподіваємося, що учасники заняття зроблять правильний професійний вибір, а ми усіх, хто зацікавлений у психології, чекаємо на курсах «Юний психолог» В МНУ імені В.О. Сухомлинського, які «стартують» 16 березня 2019 р. о 10:00 (ауд. 2.404).