Ювілейний вечір “Шляхами її долі”

09 березня 2019 року в Обласному палаці культури відбувся ювілейний вечір “Шляхами її долі” з нагоди 90-річччя від дня народження та 65-річчя творчої діяльності керівника камерного жіночого хору “Орфей” КЗК “Обланий палац культури”, відмінника народної освіти України  Валентини Миколаївни Вольської, яка із  у 60-70 роки працювала на кафедрі диригування та хорового співу тоді ще Миколаївського державного інституту.

Цього дня Валентина Миколаївна приймала поздоровлення від офіційних осіб, колег, рідних та близьких людей. На свято завітали:  головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій  облдержадміністрації Дорош Анжела Іванівна, директор Миколаївського міського Будинку вчителя Кухаренко Зоя Софронівна, заступник директора обласного художнього музею імені В.В.Верещагіна Твєрітінова Лариса Євгенівна, представники громадських організацій а також доцент кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського кандидат мистецтвознавства,  Бєдакова Софія Вікторівна.

В цей святковий день Валентина Миколаївна приймала музичні вітання  від гостей.

У концертній програмі приймала участь студентка 3 курсу кафедри музичного мистецтва Вікторія Зроднікова (клас доцента Бєдакової С.В.) концертмейстер, кандидат мистецтвознавства Іллєчко Марина Петрівна. Вони подарували ювілярці романс «Кольца»  (музика Б. Прозоровського, слова М. Бєктабєтова).

Тож, побажаємо Валентині Миколаївні міцного здоров`я, подальших творчих успіхів та натхнення!