КУЛЬТУРОЛОГІЧНІ РОЗВІДКИ ПСИХОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ СТУДЕНТІВ

Наприкінці березня 2019 р. Н. Полєшко, С. Макушева, Д. Джоган взяли активну участь роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки», яка традиційно проводилася на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Студентки-психологи (417 групи) успішно виступили на  засіданні секції «Гуманітарна та прикладна культурологія» з питаннями соціально-психологічного аналізу культури поведінки хейтерів віртуального простору, особливостей використання творів мистецтва в роботі сучасного психолога, соціокультурних аспектів інклюзивного середовища. Тематика та зміст їх виступів викликали особливий інтерес у присутніх, сприяючи цікавому та інтенсивному обговоренню актуальних теоретико-прикладних питань наукових розвідок.