НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГ!

З 2 по 4 квітня 2019 р. Г. Любінецька (517 група), М. Шагай (317 гр.) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія), який проводився на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Студентки-психологи гідно захистили наукові дослідження, успішно пройшли випробування теоретичного та прикладного характеру, здобувши 7 командне місце серед 54 вищих навчальних закладів України. Зауважимо, що індивідуальні результати Г. Любінецької – 6 призове місце серед студентів-магістрів.

Досягнення студентів – результати їх особистої праці та діяльності викладачів кафедри психології, які плекають конкурентоспроможних фахівців-психологів.

Щиро вітаємо наших «олімпійців», пишаємося ними, віримо у нові звершення!