ПРОДУКТИВНА СУБОТА або КОРОТКО ПРО КУРСИ ЮНИХ ПСИХОЛОГІВ

13 квітня 2019 р. на факультеті педагогіки та психології відбулися чергові заняття  інтерактивних курсів для старшокласників «Юний психолог».

На відміну від попередніх зустрічей, спікерами виступили не викладачі кафедри, а студенти-волонтери – В. Саковська та В. Осипова (третьокурсниці денної форми навчання спеціальності «Психологія»). Ці студентки протягом 2018-2019 н.р. займались серйозними науковими дослідженнями з педагогічної та гендерної психології, підготували цікаві та змістовні праці, а також практичні напрацювання. Саме з практичними аспектами своїх наукових розвідок і було ознайомлено учнів на майстер класі «Булінг у шкільному середовищі: шляхи вирішення проблеми» та «Особливості розвитку гармонійних стосунків».

Учасники занять із особливою цікавістю долучалися до обговорення запропонованих тем, старанно виконували практичні завдання.

Щиро раді тому, що кожна нова зустріч з нашими «курсантами» наповнена особливим інтересом до психологічної науки!