«Композитори Миколаївщини: історія і сучасність»: студентська науково-практична конференція-концерт

7 червня 2019 року у рамках наукового дослідження «Військово-патріотичне виховання молоді в освітньо-виховному просторі університету» до 230 річчя заснування Миколаєва на кафедрі музичного мистецтва відбулася студентська науково-практична конференція-концерт «Композитори Миколаївщини: історія і сучасність»

Із доповідями виступили Ревенко Н.В., Васильєва Л.Л. та студенти: Богдана Малашевич, Вікторія Зроднікова, Марія Черно, Ігор Белічко, Андрій Бешляга, Михайло Тур, Ганна Шишляннікова, Богдана Гулько, Руслана Дмитренко, Володимир Москаленко, Козачук Вероніка, Ірина Семеренко.

В рамках конференції-концерту прозвучали твори миколаївських композиторів минулого і сучасності для фортепіано у виконанні студентів класів доцентів Ревенко Н.В. та Васильєвої Л.Л.