«Часо-просторові види мистецтва»

18 вересня 2019 року на кафедрі музичного мистецтва відбулося відкрите заняття кандидата мистецтвознавства, доцента Васильєвої Лариси Леонідівни із студентами 2 курсу, 157 групи спеціальності «музичне мистецтво» з дисципліни «Історія мистецтв» на тему «Часо-просторові види мистецтва».

.

У лекційній частині заняття було висвітлено засоби виразності та жанрові системи, питання виникнення та еволюції  часопросторових видів мистецтва, зокрема театру, кінематографу, анімації, телебачення.

У практичній частині студенти продемонстрували власні постановки фрагментів з п’єс українських та зарубіжних авторів, власні відеороліки з рекламою спеціальності «музичне мистецтво», роботу у графічних відеоредакторах, аналізували засоби виразності в кінострічках українських та зарубіжних режисерів.

Заняття відбулося на високому науковому та методичному рівні.