Філологічний EVENT “Знання. Інтуїція. Талант”

Оригінально, емоційно й пізнавально українські філологи відзначили День рідної мови, провівши захід-конкурс «Знання. Інтуїція. Талант» серед студентів-учасниць 1,2 курсів! 📚🤗Шестеро талановитих дівчат змагалися за перемогу в різних номінаціях, серед яких найголовнішою стала «Філологиня на всі 100»😇!
Вітаємо наших творчих студенток, які продемонстрували знання, креативність, поетичний хист і не тільки: Бондаренко Ольгу, Парфенюк Наталію, Солодун Любов, Єрмак Анастасію, Грибович Софію, Терещенко Тетяну!
Додаткову спецномінацію «Талант» від завідувача кафедри Рускуліс Л.В. одержала студентка 2 курсу – Ольга Бондаренко! Глядачі віддали свої симпатії студентці 2 курсу – Наталії Парфенюк!
А головнішу відзнаку «Студент на всі 100» отримала студентка 2 курсу – Любов Солодун!😍
Дякуємо учасникам і гостям нашого свята за атмосферний настрій!