УВАГА!!! Інформація, щодо перенесення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Музичне мистецтво”

Шановні учасники ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Музичне мистецтво. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” у зв’язку з установленням карантину на усій території України заборонене відвідування закладів освіти її здобувачами.   Відповідно до наказу МОН  від 16 березня 2020 р. № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та відповідно до Листа  Міністерства освіти і науки України № 1/9-178 від 27.03.20 року «Щодо завершення 2019/2020 навчального року» хочемо повідомити, що її «проведення щонайменше переноситься на 2020/2021 навчальний рік або буде надалі скасоване».

Про зміни будемо повідомляти. Дякуємо усім учасникам, дуже сподіваємося на зустріч у наступному році.

Будьте здорові!

Оргкомітет Олімпіади.