РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу фортепіанного виконавства «Ludus Royalis», який проведено у рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька феєрія»

24-26 березня 2020 року на кафедрі музичного мистецтва відбулося дистанційне прослуховування учасників конкурсу фортепіанного виконавства «Ludus Royalis» у рамках проведення ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька феєрія».

У першій номінації – сольне виконавство – взяли участь 22 конкурсанта віком від 6 до 15 років.  У молодшій категорії  виступили 12 учасників – учні ДМШ та ДШМ Миколаївської та Херсонської областей. Старшу категорію представили 10 конкурсантів.

У другій номінації – фортепіанні дуети – було представлено виступи чотирьох ансамблів: по два у молодшій і старшій категоріях.

Конкурсна програма кожного учасника (учасників) включала дві різнохарактерні п’єси: твір українського композитора і твір зарубіжного автора.

З програмами конкурсантів та відеозвітом можна ознайомитись за посиланнями:

Серед композицій вітчизняних авторів пролунали твори Л. Ревуцького, Ю. Щуровського, С. Майкапара, І. Берковича, І. Шамо, М. Скорика, Л. Шукайло, Л. Іваненко, О. Білаченко, П. Захарова, Л. Ростимашенко, О. Нежигая, І. Степанової-Боровської. Зарубіжна фортепіанна  музика була представлена іменами П. Чайковського, Р. Шумана, Ф. Шопена, У. Гіллока, А. Копленда, Д. Тюрка.

За результатами конкурсу журі винесло наступне рішення:

Гран-прі конкурсу фортепіанного виконавства «Ludus Royalis» ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецька феєрія» отримав Ефремов Георгій, учень 5 класу ДМШ №1 ім. М.А. Римського-Корсакова, викладач Мінєєва С.С.).

Номінація «Сольне виконавство»

Молодша категорія

1-2 класи

1 премія — Вакарчук Маргарита, 2 клас (11 років)

Лімонова Ксенія, 2 клас (9років)

2 премія  –  Назаретян Мане, 1 клас (7 років)

Таганова Любов, 2 клас (8 років)

Білоножко Олександра, 1 клас (9 років)

3 премія – Кулібаба Станіслав, 2 клас (13 років)

3-4 класи

1 премія  –  Сорокін Лев, 4 клас (10 років)

Ліпська Валерія, 4 клас (11 років)

2 премія – Федосова Марія, 4 клас (11 років)

3 премія – Смоляр Вероніка, 4 клас (10 років)

диплом учасника — Косарева Дар’я, 4 клас (11років)

Гузоватий Андронік, 3 клас (9 років)

Старша  категорія

5-8 класи

Гран-прі – Ефремов Георгій, 5 клас (12 років)

1 премія  –  Ішханян Нонна, 6 клас (13 років)

Тяпаєва Катерина, 6 клас (11 років)

Португальська Арина, 7 клас (13 років)

2 премія  –  Галінська Сніжана, 6 клас (13 років)

Бурачик Віталій, 8 клас (14 років)

3 премія  –  Єжонков Андрій, 6 клас (14 років)

Кіріка Катерина, 5 клас (12 років)

Нестеренко Руслана, 7 клас (14 років)

Філімонова Юлія, 7 клас (15 років)–

Номінація «Фортепіанні дуети»

1 премія      Маток Вадим, 8 клас (15 років),

Маток Артем, 8 клас (15 років)

2 премія      Вашуріна Варвара, 7 клас (12 років),

Єжонков Андрій, 6 клас (14 років)

2 премія      Колбасюк Анастасія 2 клас, (9 років),

Солоніков Артур 3 клас, (9 років)

3 премія      Бандура Аліса 2 клас, (9 років),

Смоляр Вероніка 4 клас, (10 років)

Дипломи лауреатам і учасникам конкурсу, а також грамоти викладачам будуть надіслані у навчальні заклади після завершення карантину (по даному питанню звертатися на адреси: nmirey69@gmail.com – Ревенко Наталя Валеріївна, ms.vasylyeva@gmail.com – Васильєва Лариса Леонідівна.

Вітаємо усіх конкурсантів! Бажаємо міцного здоров’я і запрошуємо наступного року до участі у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Мистецька феєрія»!