Логопед: візитка спеціальності (Викладач – к.пед.н., доц.Середа І.В.)

Хто такий логопед? Що він має робити? Якими якостями володіти? На ці та багато інших питань намагалися знайти відповідь студенти 2 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта, які взяли участь у конкурсі студентських творчих робіт «Візитка спеціальності». Захід організовано і проведено в рамках виховної роботи кафедри спеціальної освіти доцентом І.В.Середою.

Протягом квітня-травня поточного року студенти розробляли своє бачення майбутньої професії та втілювали його в різних творчих формах: відеоролик, презентація, буклет, поетичний твір тощо. Роботи були представлені на платформі дистанційного навчання Moodle. За кращі з них студенти нагороджені грамотами, всі учасники отримали подяки.

Представлені студентами матеріали будуть використані у профорієнтаційній роботі кафедри та для візуалізації роботи приймальної комісії. Дякуємо всім учасникам і вітаємо переможців!

І.В.Середа