Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри “Соціальної роботи” зі школярами загальноосвітніх шкіл області

Профорієнтаційна робота на кафедрі здійснюється з початку її заснування. Вона включає в себе поширення інформації про діяльність кафедри Соціальної роботи шляхом участі викладачів та студентів кафедри у Днях відкритих дверей, залученні студентів до профорієнтаційної агітації у середніх загальноосвітніх закладах міста та області, розповсюдження флаєрів з актуальною інформацією про спеціальність «соціальна робота» та факультет педагогіки та психології. З метою формування в учнів готовності до професійного самовизначення проводяться зустрічі із учнями загальноосвітніх закладів міста. Слід зазначити, що проведення профорієнтаційної роботи сприяє підвищенню авторитету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського в місті, області, регіоні, та за їх межами.