Ні – девіантній поведінці! (Конкурс соціальних проектів від кафедри спеціальної освіти)

Ні – девіантній поведінці!

Під такою назвою 18.11.20 року відбувся 2-й етап щорічного конкурсу соціальної реклами з профілактики девіантної поведінки дітей та підлітків. Конкурс проводиться за ініціативою кафедри спеціальної освіти, організатор – доцент І. В. Середа. Цього року в конкурсі взяли участь студенти 3 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта, які представляли свої творчі роботи в кількох номінаціях: «Відеоролик», «Комп’ютерна презентація», «Плакат», «Буклет», «Художній твір». І хоч, зважаючи на карантинні обмеження, представлення робіт відбувалось у форматі конференції Zoom, нікого з присутніх не залишили байдужими проникливі відео-сюжети, зняті студентами, зворушливі вірші, сучасні педагогічні інтерпретації казок і мультфільмів. Сподіваємось, що вони матимуть подальшу практичну реалізацію. Попереду – визначення найкращих робіт та нагородження переможців.