Концерт-лекція “… І буде струна урочисто і тихо лунати, І пісня від серця поллється”

25 листопада  на кафедрі музичного мистецтва МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбувся концерт-лекція до роковин видатних діячів української музичної культури.

Студенти мали можливість познайомитися з маловідомими фактами з життя та творчості українських композиторів минулого та сучасності. Дуже цікава інформація була підготовлена доцентами кафедри музичного мистецтва Васильєвою Л.Л. (творчість вітчизняних композиторів кінця ХІХ – першої половини ХХ століть) та Ревенко Н.В. (твори сучасних українських композиторів другої половини ХХ – початку ХХІ століть). У концерті пролунали твори Яни Бобалік – триптих «Пам’яті Шопена» у виконанні студентки третього курсу Жирун Вікторії (клас доцента Ревенко Н.В.), Олександра Білаша –  «Гуцульська писанка» у виконанні студентки четвертого курсу Спіро Світлани (клас доцента Ревенко Н.В.), Володимира Птушкіна – «Коломийка» у виконанні Малашевич Богдани (клас доцента Ревенко Н.В.), Миколи Степаненка «Перший пролісок» у виконанні студентки третього курсу Фуртак Вікторії (клас доцента Васильєвої Л.Л.), «Дрібничка №1» Людмини Сухощеєвої у виконанні студентки шостого курсу Свердлюк Світлани (клас доцента Васильєвої Л.Л.).