ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ НА ОСВІТНІЙ ПРОГРАМІ СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

8 грудня 2020 р. відбувся захист курсових робіт студентів 457 групи Освітньої програми Середня освіта (Музичне мистецтво) з дисципліни «Методика викладання інтегрованого курсу «Мистецтво». Захист проходив у онлайн форматі за допомогою платформи для проведення онлайн-занять Zoom.

Запропоновані курсові роботи здобувачів вищої освіти відповідають сучасними науковими дослідженнями і містять практичну цінність. При написанні курсових робіт, студенти, разом з аналізом сучасної наукової літератури, використовували й матеріали власної дослідницької діяльності, яка була проведена під час проходження виробничої педагогічної практики в Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса  (Луценко Олена, Шевчик Юлія).

Під час захисту курсових робіт студенти 4-го курсу представили власні наукові доробки з питань методики викладання уроків мистецтва в Новій українській школі, застосування технології  інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, методики викладання уроків мистецтва в 10-11 класах, використання креато- , арт-, музико- технологій на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво» та інші. Найкращими курсовими роботами були визнані дослідження Коршунової Аліни, Луценко Олени, Шевчик Юлії.

Відбулося цікаве та змістовне обговорення результатів студентських наукових досліджень, у якому взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри музичного мистецтва: завідувач кафедри Стріхар О.І., доцент Аристова Л.С., доцент Парфентьєва І.П., доцент Васильєва Л.Л., доцент Ярошевська Л.В.. Такий формат навчань дозволив студентам презентувати свої аргументи у професійній науковій дискусії та висловити власне ставлення до нового формату захисту курсових робіт.