ДЕНЬ СІМ’Ї

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Саме з сім’ї починається життя людини, її формування та становлення як особистості та громадянина.  Сім’я є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тобто того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини є мірилом розвитку як особистості так і суспільства вцілому.

Також, окрім близьких родичів, важливу роль відіграє соціальна сім’я і студенти факультету педагогіки та психології як ніхто розуміють це.  Саме тому студрадою факультету була організована колаж-фотовиставка “Наша факультетська сім’я”. Кожен бажаючий міг принести фотографії своєї “факультетської сім’ї, а також написати побажання іншим або своє визначення сім’ї.

На стенді були представлені фотографії як груп, так і кафедр факультету, що створювало дружню та теплу атмосферу насправді сімейного свята.

Дякує всім, хто долучився до виставки та ще раз вітаємо зі святом, бажаємо миру, злагоди та благополуччя.