Науковий семінар «Національно-патріотичне виховання засобами музичного мистецтва»

Патріотизм на даний час є нагальною потребою і держави, якій необхідно, щоб усі діти стали національно свідомими громадянами – патріотами,  здатними забезпечити країні гід не місце в цивілізованому світі,  і особистості, яка своєю діяльнісною любов’ю до Батьківщини прагне досягти взаємності з метою створення умов для  вільного саморозвитку і збереження індивідуальності; і суспільства, яке зацікавлене в тому, щоб саморозвиток особистості, становлення її патріотичної самосвідомості здійснювався на моральній основі.

І. Д. Бех

16 травня у рамках Тижня науки кафедрою музичного мистецтва був проведений науковий семінар «Національно-патріотичне виховання засобами музичного мистецтва» в контексті наукового дослідження «Військово-патріотичне виховання молоді в освітньо-виховному просторі університету».

Під час роботи семінару розглядалися такі питання:

• «Національно-патріотичне виховання студентської молоді засобами музичного мистецтва»;
  • «Підготовка майбутніх вчителів музичного мистецтва до патріотичного виховання учнів у сучасному інформаційному просторі»;
  • «Підготовка майбутніх вчителів музичного мистецтва до громадянського виховання».

Обмін ідеями, демонстрація наукових та науково-методичних матеріалів, обговорення актуальних питань щодо проблем професійної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва у сучасних умовах дозволили виробити стратегію роботи кафедри щодо поетапного впровадження результатів наукового дослідження «Військово-патріотичне виховання молоді в освітньо-виховному просторі університету».